Rekonstrukce a fasády | Pokorný

STAVEBNÍ
ČINNOST

Naše stavební společnost má bohaté zkušenosti jak s výstavbou celých rodinných domů, tak s kompletní rekonstrukcí starých domů a bytů. Zateplení fasád, při kterém používáme vlastní lešení, je pro nás srdeční záležitost. Kompletní zednické práce jsou pro nás hračkou. .

Každodenně tedy provádíme vyzdívky, sádrokartonářské práce, omítky i sanační, štuky, základové desky, zateplení fasády, ploty, zámkové dlažby, obklady , plechové střechy satjam a lindab, terasy, pergoly, apod.DOKONČOVACÍ
PRÁCE

Provádíme též aplikaci SILIKONOVÉ či AKRYLÁTOVÉ FASÁDNÍ OMÍTKY, MALÍŘSKÉ PRÁCE vč. airless stříkání, pokládáme OBKLADY a DLAŽBU (i velkoformátové), kompletujeme NÁBYTEK, SANITÁRNÍ prvky (vany, bojler, vodovodní baterie, wc kombi či vestavěný, umyvadla, sprchové kouty), zednicky ZAČIŠŤUJEME OKNA A DVEŘE.

Rádi Vám vytvoříme TERASU z dřevěných či dřevoplastových prken, zahradní domek vč. střechy z asfaltových šindelů.INSTALATÉRSKÉ
ELEKTRIKÁŘSKÉ
PRÁCE

Při spolupráci s námi již nemusíte hledat další řemelníky na práce ELEKTRIKÁŘSKÉ či INSTALATÉRSKÉ. Je li třeba uděla nové elektrické rozvody,vodu či odpady, tyto práce v rámci stavby domu či rekonstrukce bytu zajišťujeme vlastními silami.

Často se setkáváme se zákazníky, kteří jsou zklamáni z odborníků různých firem, kteří odvedou pouze dílčí práci, tedy jen "svou" práci a dokončovací práce či začišťovací práce prostě nedělají. Nechají pak na Vás, aby jste si sehnali řemeslníka, který dílo dokončí.
S Nami se Vám toto nestane. Když něco děláme, tak kompletně, se Vším všudy.


 • A.Bůčková
  Děkuji za vaši vstřícnost a opravdu za kvalitní práci. Už jsem o vás mluvila i v práci s tím, že se dnes už hned tak nesetkáme s takovým přístupem. Hodnocení pustím do světa.
  A.Bůčková
  Mokrovraty
 • Miroslav Veselý
  Velice kvalitní práce a provedení,rádi pomohou a poradí,provedení fasády naprosto úžasné,okolní sousedé též chválí kvalitu a vzhled objektu,rád využiji jejich práci i nadále a jsme na spoluprácí domluveni,vřele doporučuji
 • Monika Trčková
  S panem Pokorným je super domluva, vše funguje jak řekne. Kvalita odvedené práce je skvělá. Vše se snaží vyřešit ke spokojenosti zákazníka.
 • Ivo Jánský
  Pan Pokorný s kolegy odvedli vynikající řemeslnou práci na rekonstrukci rodinného domu. Během rekonstrukce si poradili se všemi nástrahami starého domu, komunikace byla výbornou a časově také vše proběhlo k naší spokojenosti. Osobně velmi oceňuji, že k zakázce přistupovali svědomitě, sami upozorňovali na rizika, přicházeli s návrhy řešení, ale také s nápady, co by bylo dobré udělat a jak. Získali naší důvěru. Rádi je doporučíme svému okolí a pro případné další práce je znovu oslovíme.
  Ivo Jánský
  Plíškovice
 • M. Pouchanič
  Perfektní spolupráce a komunikace, dobře sehraná parta lidí, přesně dodržený původní rozpočet, bezkonkurenčně nejlevnější půjčení lešení, krásně odvedená práce bez starostí. Na začátku jsem zapůjčil ovladač od vrat a na konci převzal hotové dílo, bez starostí... Doporučuji.
  M. Pouchanič
  RD Radětice
 • J.Bauer
  Vstřícné, rychlé jednání a perfektně odvedená práce. Určitě jejich služeb v budoucnu využiji.
  J.Bauer
  Flosman s.r.o.
 • Libor Svojtka
  Realizace fasády na RD dopadla skvěle. Dobře poradí. Práce provedena perfektně, výborná domluva.
  Libor Svojtka
  Buková
 • K.Fialová
  Rychlá domluva, výborně odvedená práce. Velká spokojenost
  K.Fialová
  Příbram

+42 (0) 736 720 502

Aleš Pokorný – Zateplení fasád, rekonstrukce bytů a domů, kompletní stavební činnost v okresu Příbram

BUY NOW