Kompletní rekonstrukce rodinného domu Příbram

Rekonstrukce zahrnovala vše od nové střechy, zateplení fasády, obkladů. dlažeb, sádrokartonů, omítek, teras, bazénu až po pergolu, zámkovou dlažbu a montáž dětského hřiště. Fasáda byla z části financována z dotačního programu zelená úsporám.


 

Bylo rovněž provedeno zateplení půdy, vč. nové podlahy. Byl zhotoven plot ze ztraceného bedněrní. Střecha Satjam vc. okapových svodů a napojení na kanalizaci.


 

Z původních sklepních prostor a kotelny byl vytvořen prostor pro saunu, technickou místnost, wc. Zhotoven byl i základ pro bazén, obložení bazénu terasovými prkny a položení zámkové dlažby. Rovněž byla zbudována venkovní pergola a terasa, též z terasových prken.

Nová střecha, nový plot, nová zámková dlažba, bazén, kompletní rekonstrukce včetně topení, sádrokartonů, obkladů a dlažeb, terasy, pergoly, dětského hřiště. Bourání nosných zdí, obložení schodiště, nivelace podlah, zateplení půdy / půdního prostoru. Vytvoření podlahy na půdě, elektroinstalace, zateplení rodinného domu, nové okapy a svody.

BUY NOW